Przemysł jachtowy

Ponieważ jacht podczas żeglugi narażony jest na różne warunki pogodowe, wymagana jest dobry lakier i przyczepność. Z pewnością nie można pominąć wysokiej jakości materiałów ściernych. I tu właśnie pojawiają się produkty Kovax. Jakość na najwyższym poziomie. Nasze produkty są opracowywane w celu osiągnięcia optymalnego rezultatu przy zaskakująco krótkim czasie pracy. W ten sposób budowniczowie jachtów są w stanie produkować większą liczbę jachtów rocznie.

Na zewnątrz i do wnętrza jachtu oferujemy szeroką gamę materiałów ściernych, które są idealne do powierzchni poliestrowych i drewnianych. Szczególnie polecamy niezwykle wytrzymałe krążki na folii Maxfilm oraz Yellow Film obejmujące zakres gradacji od P80 do P2000. Jako uzupełnienie zalecamy unikalny system przygotowania pod polerowanie na sucho Assilex / Buflex Dry w połączeniu z pastą polerską Ultra Mordente.

Zobacz jak sprawdza się system Super Assilex na wstęgę w połączeniu z pastą polerską Ultra Mordente u jednego z partnerów Kovax, stoczni Marex: