Kombinezony lakiernicze

KOMBINEZON LAKIERNICZY

  • Regulowana talia dla idealnego dopasowania
  • Elastyczny kaptur i mankiety na nadgarstki
  • Można prać
  • 2-kierunkowy zamek błyskawiczny
  • Wentylacja
  • Właściwości antystatyczne

VIDEO

SPECYFIKACJA

Nr kat.RozmiarOpakowanieKarton
888-0020M (46/48)115
888-0030L (50/52)115
888-0040XL (54/56)115
888-00502XL (58/60)115

Kombinezon lakierniczy – zabezpieczenie podczas prac

Bezpieczeństwo, czyli przestrzeganie ustalonych w miejscu pracy zasad, a także noszenie specjalnej odzieży ochronnej to podstawa w miejscach, w których jest się narażonym na jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu. Z reguły każde miejsce pracy ma określone normy i przepisy, również te dotyczące właściwej odzieży. W wielu miejscach wymagany może być na przykład kombinezon lakierniczy, który skutecznie zakrywa całe ciało, w tym także głowę i twarz. To niezastąpiony element stroju podczas wykonywania prac, w których jest się narażonym na przykład na negatywne działanie substancji chemicznych, takich, które wykorzystywane są na przykład w lakiernictwie.

Kombinezony lakiernicze – najlepsza jakość

Dostępne w naszej ofercie kombinezony lakiernicze zdecydowanie wyróżniają się jakością na tle pozostałych propozycji w podobnym stylu. Wykonane są tylko ze sprawdzonych materiałów i posiadają wszelkie niezbędne atesty, aby doskonale sprawdzać się w swojej roli, zapewniać wygodę i chronić przed następstwami wypadków w pracy. Każdy z naszych kombinezonów posiada regulowaną talię, aby jeszcze lepiej dopasować go do kształtu i rozmiaru ciała. Jest to bardzo ważne, ponieważ w specjalistycznej odzieży nie powinno być żadnych luzów, przez które mogłyby przedostać się niepożądane substancje. Każdy model posiada także elastyczny kaptur i mankiety na nadgarstki, dzięki którym dopasowanie jest jeszcze prostsze. 2-kierunkowy zamek błyskawiczny, wentylacja i właściwości antystatyczne sprawiają, że kombinezon sprawdza się w przeróżnych warunkach. Ułatwione jest również jego pranie, co pozwoli ci zachować idealną czystość.

Kombinezon lakierniczy antystatyczny – wariant wielorazowy

Decydując się na kombinezon lakierniczy antystatyczny, z reguły ma się do wyboru warianty jednorazowe oraz wielorazowe. Te jednorazowe bardzo dobrze sprawdzają się wtedy, gdy chcesz wykonać tylko jedną pracę i wiesz, że z tego typu odzieży nie będziesz korzystać na co dzień. Jeśli jednak twój zawód, bądź tryb życia wymaga odpowiednich ubrań, kombinezon lakierniczy na pewno powinien być wielokrotnego użytku.

Kombinezon lakierniczy wielorazowy

Kombinezon lakierniczy wielorazowy to skuteczny sposób na to, aby zabezpieczyć się podczas prac związanych z lakierowaniem. W ten sposób nie podrażnisz swojej skóry i nie będziesz mieć żadnej styczności z substancjami chemicznymi wykorzystywanymi na przykład podczas remontów. Pamiętaj jednak o tym, aby zawsze dokładnie sprawdzać ich normy.