Materiały ścierne

MATERIAŁY ŚCIERNE

 

Producent materiałów ściernych – KOVAX

KOVAX – jako producent materiałów ściernych na rynku działamy od prawie 100 lat. Nasze produkty są cenione przez fachowców na całym świecie – podnoszą wydajność, efektywność i usprawniają pracę. Przez lata zyskały sobie opinię jakościowych, niezawodnych i niezwykle trwałych. To między innymi papiery ścierne do szlifowania na mokro i sucho, szlifierki pneumatyczne oraz kultowe czterostronne kostki do ścierania. Zobacz, jak wiele możesz zyskać Ty lub twój zespół dzięki korzystaniu z akcesoriów i narzędzi KOVAX – jeżeli chodzi o materiały ścierne, to nie mamy sobie równych!

Artykuły ścierne – szlifuj na mokro i sucho

Szlifowanie na mokro tradycyjnym papierem ściernym jest praktycznie niemożliwe – taki papier szybko zmięknie i utraci swoje właściwości. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz arkusze wodne – to artykuły ścierne stworzone z myślą o szlifowaniu wilgotnych lub mokrych powierzchni. Są niezwykle skuteczne i bardzo trwałe – ostre ziarno węglika krzemu zostało na ich powierzchni zalane elastyczną żywicą. Zresztą najlepiej samodzielnie przetestować je w praktyce – my jedynie nadmienimy, że arkusz wodny Eagle został uznany za najbardziej renomowany na świecie. A co z tradycyjnym szlifowaniem? Koniecznie sprawdź nasz system szlifierski Tolecut!

Materiał ścierny – szlifowanie nieregularnych powierzchni

Przy jakiego użyciu produktu najlepiej szlifować nieregularne powierzchnie? Oczywiście, dużo w tej materii zależy od kształtu elementu, który zamierzamy wyszlifować. Możemy jednak zapewnić, że przy większości zastosowań nasza kostka ścierna zda egzamin. Na każdej z jej boków znajdziemy jakościowy materiał ścierny o gradacji #80 do #220. Oferowane przez nas kostki ścierne dostępne są w dwóch wersjach – prostej oraz skośnej, wszystko po to, aby jeszcze bardziej usprawnić Twoją pracę.

Materiały ścierne najwyższej jakości

W naszej ofercie nie ma produktów, które znalazły się w niej przez przypadek – oferowany asortyment jest efektem wieloletnich badań. Materiały ścierne testujemy w praktyce w naszych jednostkach badawczych. Dopiero jeżeli dany produkt przejdzie testy w różnych warunkach, zostaje wprowadzony do ogólnej sprzedaży. Kolejnym etapem jest badanie opinii użytkownika, ponieważ zawsze wyciągamy z niej wnioski, by jeszcze bardziej udoskonalać nasze produkty. Zapewne to dlatego nasze materiały ścierne są tak trwałe i nie zużywają się nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Zapewne również dlatego, nasze szlifierki tak dobrze leża w dłoni. Zaufaj jakości sprawdzonego producenta – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą materiałów ściernych!