Tolex

TOLEX

Tolex to mistrz w skracaniu czasu polerowania zostawiający niezwykle drobne zarysowania.

Specjalna kombinacja mikroziaren używanych do produkcji Tolex i jego innowacyjna lateksowa powłoka skutkują dokładnym i jednolitym profilem szlifowania z głębokością rys nieprzekraczającą 1 mikrona. Tak drobne zarysowania pozwalają w znacznym stopniu skrócić czas polerowania. Dzięki procesowi szlifowania na sucho ryzyko uszkodzenia lakieru bezbarwnego jest zredukowane do minimum.

CECHY

  • Dedykowany do szlifowania na sucho
  • Niezwykle jednolite wykończenie
  • Szlifowanie na sucho bez zapychania
  • Duża wydajność
  • Unikalna dostępność na rynku: zarówno na krążku jak i na elastycznej wstędze. W formie krążka dedykowany do obróbki mechanicznej, a w formie wstęgi do bezpiecznej obróbki ręcznej

SPECYFIKACJA

TOLEX
Gradacja152 MM – 15H125 MM – 7H75 MM130 X 170 MM152 MM STICK-ON70 X 114 MM STICK-ON
K1500193-1563195-1593730-1502191-1533 192-1503191-1503

AKCESORIA I DEDYKOWANE NARZĘDZIA

Tolex – idealny do szlifowania na sucho

Każdemu z nas zależy na tym, by wykonywać pracę szybko, starannie i cieszyć się zadowalającymi efektami. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto zainwestować w specjalne materiały ścierne wysokiej klasy, takie jak Tolex. To innowacyjny produkt, który przyniesie Ci wiele korzyści. Okaże się nieoceniony, niezależnie od tego, czy lubisz prowadzić rozmaite naprawy i modyfikacje na własną rękę, czy prowadzisz prężnie działającą firmę z branży samochodowej, meblarskiej albo sportowej. Zapoznaj się z naszym asortymentem i złóż zamówienie już dziś!

Tolex. Materiał dla wymagających

Jak w skrócie można opisać Tolex? Materiał ścierny zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić Ci maksymalny komfort jego użytkowania. Aby go stworzyć, wykorzystano połączenie mikroziaren oraz unikalnej lateksowej powłoki. Dzięki temu szlifowana przy jego pomocy powierzchnia będzie jednolita, perfekcyjnie gładka i pozbawiona niedociągnięć. Głębokość rys nie przekroczy jednego mikrona. Co dzięki temu zyskasz? Skrócenie czasu pracy i zmniejszenie wysiłku, który trzeba w nią włożyć. Na uwagę zasługuje również imponująca wydajność tego produktu, pozwalająca na generowanie sporych oszczędności. Czego można chcieć więcej?

Tolex – bezpieczna praca w komfortowych warunkach

Tolex ma uniwersalne zastosowanie i to jeden z jego kluczowych atutów. Jeżeli ma służyć do obróbki mechanicznej, sięgnij po ten w formie krążka. Jeśli jednak planujesz obróbkę ręczną, lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w materiał dostępny w formie wstęgi. Zarówno jeden, jak i drugi jest przeznaczony do szlifowania na sucho i znakomicie się podczas niego sprawdzi. Ważną zaletą jest zmniejszenie ryzyka uszkodzenia bezbarwnego lakieru, które zostanie praktycznie całkowicie wyeliminowane. Nie będzie też mowy o zapychaniu i innych utrudnieniach. Oddając taki produkt w ręce swojego personelu, dbasz nie tylko o zadowolenie zatrudnionych osób, ale i o swoje własne.

Tolex. Cena, która jest atrakcyjna i wysoka jakość

Solidne wykonanie, znakomite rezultaty, które zapewnia Tolex, cena, która jest bardzo atrakcyjna i uniwersalny charakter czynią ten materiał godnym uwagi. Nasz wykwalifikowany zespół służy kompleksowym doradztwem, dlatego z przyjemnością pomożemy Ci w dokonaniu właściwego wyboru i odpowiemy na wszelkie pytania. W ofercie Kovax znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane artykuły tworzone z myślą o profesjonalistach i pasjonatach. Szybko przekonasz się, że praca z nimi to sama przyjemność! Serdecznie zapraszamy na zakupy!