Regał ekspozycyjny

REGAŁ EKSPOZYCYJNY PRO-XPOSE

Specjalnie zaprojektowany do centrów szkoleniowych i sklepów, aby dodatkowo wyróżnić innowacyjne produkty Kovax.

Wymiary:

Szerokość: 750mm
Głębokość: 600mm
Wysokość: 2200mm

Regał PRO-XPOSE zawiera:

  • 2 półki
  • 2 szuflady
  • Uchwyty na szlifierki
  • Organizer na bieżące materiały ścierne
  • Gablotę z ekspozycją innowacyjnych materiałów ściernych

SPECYFIKACJA

Nr kat.
921-0000

Solidnie wykonany i uniwersalny regał ekspozycyjny

Zwrócenie uwagi konsumentów to połowa sukcesu dla właściciela każdego sklepu. Od tego już tylko krok do dokonania zakupu. Właśnie dlatego tak ważne jest to, by umiejętnie wyeksponować asortyment. Regał ekspozycyjny sprawdzi się znakomicie, bo ułatwi uporządkowanie towarów i sprawi, że staną się bardziej zauważalne. Trudniej będzie je przeoczyć, co przełoży się na generowanie większych zysków. Szybciej i sprawniej zorganizujesz też rozmaite akcje promocyjne. W naszej ofercie znajdziesz solidnie wykonane i atrakcyjne wizualnie regały, które przyniosą Ci wiele korzyści. Zapraszamy do tego, by się z nimi zapoznać!

Regały ekspozycyjne o kompleksowym charakterze

Nasze regały ekspozycyjne zaprojektowano tak, by były zróżnicowane i miały kompleksowy charakter. Dzięki temu są przystosowane do prezentowania rozmaitych produktów. Na dole znajdują się dwie spore półki, a tuż nad nimi część z wysuwanymi szufladami i przegródkami, które również będziesz w stanie zagospodarować. Nieco wyżej umieszczono uchwyty przeznaczone do zawieszenia kilku artykułów. Na samej górze można dostrzec gablotę z trzema przeszklonymi półkami, która przyciąga wzrok i zapobiega zbieraniu się kurzu na asortymencie. Taka konstrukcja pozwala odpowiednio rozmieścić towar, by ukazać poszczególne przedmioty z ich najlepszej strony.

Regały ekspozycyjne – producent gwarancją wysokiej jakości

Jeśli chodzi o regały ekspozycyjne, producent stanowi tutaj gwarancję jakości. Wykonano je ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które są odporne na uszkodzenia i znakomicie znoszą długotrwały proces eksploatacji. Cechuje je stabilność, a zarazem mobilny charakter. W dowolnym momencie będzie można je przestawić, dopasowując do aktualnych potrzeb i aranżacji lokalu. Niebieska farba, którą pokryto powierzchnię regałów, jest przyjemna dla oczu i sprawia, że całość wygląda schludnie i estetycznie. Utrzymanie mebla w czystości również nie sprawi kłopotów.

Regał ekspozycyjny do sklepu i centrum szkoleniowego

Warto zaopatrzyć się w regał ekspozycyjny do sklepu niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz biznes. Choć jest on dedykowany ekspozycji materiałów ściernych, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by wykorzystać go do prezentacji innych artykułów. Nie zamierzamy Cię ograniczać! Znakomicie sprawdzi się także jako element wyposażenia centrum szkoleniowego. Taki zakup to rozsądna inwestycja o przyszłościowym charakterze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy udanych zakupów!