O firmie

Kovax to producent oraz dostawca innowacyjnych materiałów ściernych pozwalających zaoszczędzić czas pracy. Produkty Kovax są używane we wszystkim, co jest niezbędne dla naszego życia, od technologii informatycznych po samoloty, samochody, meble, produkty sportowe i rekreacyjne. Kovax od zawsze prowadzi badania w dziedzinie materiałów ściernych w poszukiwaniu najwyższej jakości. Idąc dalej, będziemy nadal wykorzystywać światowe technologie najwyższego poziomu w niekończącej się przyszłości, aktywnie poprawiać jakość i opracowywać nowe produkty oraz przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa.

Kovax ma swoje korzenie w Tokio, w Japonii, gdzie mieści się główna siedziba holdingu Kovax Corporation. To tam od prawie 90 lat produkowane są wszystkie produkty marki. Ogromna wiedza zdobyta na przestrzeni lat w połączeniu z jedną z najnowocześniejszych fabryk pozwala dostarczać produkty, które skracają czas pracy do bezwzględnego minimum i nigdy nie przestają zadziwiać. Od momentu założenia w 1930 roku, Kovax stał się niekwestionowanym numerem jeden wśród materiałów ściernych w Azji. W Europie osiągnięcie 20% rocznego wzrostu na skomplikowanym i wysoce konkurencyjnym rynku jest dowodem wyjątkowej i bezkonkurencyjnej japońskiej jakości.

APLIKACJA KOVAX – WSZYSTKIE INFORMACJE ZAWSZE POD RĘKĄ

Sprawdź naszą wszechstronną aplikację Kovax z informacjami o produktach. Tutaj znajdziesz odpowiednie rozwiązania dla wszystkich etapów szlifowania poprzez wyszukiwanie nazwy procesu lub produktu. Prosty, szybki i bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, czyli Kovax App. Do pobrania z App Store i Google Play. Zeskanuj kod QR i pobierz teraz!

Dowiedz się więcej o KOVAX: